Попуст на упис у Библиотеку 50 одсто поводом Месеца књиге и писане речи ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 30 септембар 2019 10:31

Наша Библиотека у октобру традиционално обележава Месец књиге и писане речи, тим поводом, до краја октобра, наши суграђани имаће могућност да постану чланови библиотеке по цени нижој за 50 одсто.

Октобар је месец књиге, библиотека обезбедила разне погодности.

Уместо 300 динара, предшколци и основци који се учлане током овог месеца плаћаће 150 динара., такође ће за средњошколце, студенте и пензионере који се учлане током овог месеца чланарина бити  200 динара уместо 400 динара, док ће породична чланарина бити снижена са 600 динара на 300 динара.

Чланарина важи 12 месеци на свим одељењима и у свим огранцима Градске библиотеке. Такође, поводом Месеца књиге, чланови који касне са враћањем књига моћи ће да их врате без плаћања надокнаде.

Последње ажурирано понедељак, 30 септембар 2019 11:04